Литвин "нагородив" Януковича новим титулом: високодостойний президент

На відкритті засідання Верховної ради спікер парламенту звернувся до президента незвично урочистими словами.

На відкритті сьомої сесії Верховної ради шостого скликання спікер Володимир Литвин звернувся до президента Віктора Януковича незвично урочистими словами, що нагадували назву почесного титулу.

"Високодостойний президенте", - привітав Литвин главу держави, який прийшов на відкриття сесії. Глава ВР також особливо наголосив на тому, що вперше за довгий час на відкритті сесії ВР присутні президент, прем'єр Микола Азаров, уряд і керівники всіх державних інституцій.

"Це є свідченням того, що є розуміння, що влада єдина, є різні повноваження", - запевнив Литвин. Крім того, на його переконання, нинішня сесія Ради "має свої особливості і визначить, чи піде Україна шляхом оновлення, чи ми знову будемо тягнути з'ясування політичних стосунків"

"Наступні півроку визначальні, наскільки ми зможемо забезпечити в законодавчому плані, плані контролю здійснення тих перетворень, які заманіфестовані президентом України. Наша робота – щоб реформи отримала втілення в життя", - відзначив Литвин.

Крім того, він звинуватив опозицію в неконструктивній позиції та побачив, що зараз існує "небезпека зламати країну".

Нагадаємо, у вівторок, 7 вересня, відкрилася сьома сесія Верховної ради шостого скликання. Депутати планують розглянути низку важливих питань, серед яких Податковий кодекс, зміни до Конституції тощо.

На засідання ВР прибули президент Янукович і прем'єр Азаров. Президент, виступаючи перед депутатами, зокрема, наголосив на необхідності боротися з економічною кризою та підвищувати рівень життя українців.

Крім того, Янукович заявив про необхідність проведення демократичних місцевих виборів в Україні.

Читайте також:

Янукович та Азаров прийшли на відкриття Ради

Відкрилася сьома сесія Верховної ради

ДАІ не пустила опозиціонерів на мітинг до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: