Литвин: в 2011 парламентських виборів не буде

Спікер ВР Володимир Литвин переконаний, що парламентських виборів у 2011 році в Україні не буде, оскільки в Україні немає ні Податкового кодексу, ні державного бюджету.

Парламентські вибори не будуть проводитися у 2011 році. Про це заявив спікер Верховної ради Володимир Литвин в ефірі одного з українських телеканалів.

"Не буде виборів восени 2011 року навіть з тієї простої точки зору, що якщо питання буде поставлено у цій площині, то у нас не буде ні Податкового кодексу, ні державного бюджету. У нас знову будуть народжуватися популістські закони, які потім не будуть виконуватися" , - сказав Литвин відповідаючи на питання, чи будуть проводитися парламентські вибори в 2011 році, як того вимагає Конституція України.

"Ви ж розумієте, що тоді всі кинуться розповідати, як вони люблять людей. А від цієї любові людям буде ще гірше", - сказав він.

Спікер наголосив, що "суспільство втомилося дивитися змагання політиків і правознавців про те, яка дата є правовою".

"Це чергова спроба відвернути увагу людей від насущних економічних і соціальних питань", - переконаний він.

5 листопада, ВР України не підтримала запит народного депутата, лідера партії Фронт змін Арсенія Яценюка до президента щодо ухвалення президентом заходів, необхідних для проведення чергових виборів до парламенту і визначення невідкладним законопроекту про внесення змін до закону про держбюджет на 2010 рік ( про забезпечення проведення виборів у ВР 27 березня 2011 року).

Нагадаємо, 30 вересня Конституційний суд визнав неконституційним закон "Про внесення змін до Конституції" від 8 грудня 2004 і доручив невідкладно привести норми законодавства у відповідність із Конституцією редакції 1996 року.

Відповідно до Конституції-1996, Рада обирається на 4 роки, а не на 5, як це передбачали внесені в неї зміни в 2004 році.

Читайте також:

КС почав вирішувати долю наступних виборів

Литвин заперечив людям Януковича: Рада працюватиме ще два роки

Партія регіонів готує вибори на 2011 рік

Представник Януковича: вибори в Раду відбудуться навесні 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: