Литвина спіймали на брехні з парканом навколо Ради

Спікер переконував, що ніякого відношення до паркану не має.

Управління справами Верховної ради України уклало угоду з власним Державним будкомбінатом на роботи з капітального ремонту адміністративних будинків Верховної ради по вул. Грушевського, 5 і 18/2 та вул. Інститутській, 8

Згідно з повідомленням у "Віснику держзакупівель", вартість операції склала 9,45 млн. грн. Торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

В обгрунтуванні закупівлі необхідність виконання капітального ремонту адміністративних будівель парламенту пояснюється "фізичним зносом металу огорожі адміністративного будинку по вул. Грушевського, 5; фізичним зносом покрівлі, пошкодженням оздоблення фасадів та аварійним станом балконів адміністративної будівлі по вул. Грушевського, 18/2; необхідністю модернізації теплового пункту та системи вентиляції з монтажем автоматики та проведенням пусконалагоджувальних робіт в адміністративному будинку по вул. Інститутській, 8".

У документі немає розбивки загальної суми контракту по окремих об'єктах.

Обгрунтування підписано заступником завідувача відділом будівництва і ремонту Управління справами В. Сидоренком.

Як повідомлялося, раніше спікер Верховної ради Володимир Литвин заперечував причетність парламенту до появи масивної огорожі навколо Ради на вул. Грушевського, 5. "Верховна рада абсолютно ніякого відношення до цього паркану не має", - зяавлял Литвин. Разом з тим на питання, хто ж має відношення до встановлення паркану, Литвин порадив журналістам з'ясувати це самим, додавши, що теж зробить відповідний запит, "щоб ніхто не міг відхрещуватися від нього (паркану)".

Нагадаємо також, двометрова огорожа перед парламентом з'явилася на початку жовтня. При штурмі афганцями будівлі Ради 20 вересня стара невелика огорожа була зламана, і на її місці згодом з'явилася масивна огорожа, яка повністю відокремила Раду від народу.

Читайте також:

Литвин відхрестився від двометрового паркану навколо Ради

Нардепи сховались від народу за ще одним парканом

Верховну раду обнесли двометровим парканом

Навколо Верховної ради встановили двометровий паркан

ВідеоНардепи сховались від народу за ще одним парканом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: