Львівські регіонали поклали квіти до пам'ятника Бандері

Кандидати у депутати Львівської ради і кандидат в мери Львова від ПР Петро Писарчук отримали благословення у соборі св. Юра: "З Богом йдемо на суд людський".

Кандидат в мери Львова Петро Писарчук та кандидати у депутати до Львівської обласної та міської рад від Партії регіонів поклали квіти до пам'ятників Іванові Франку та Степану Бандері.

Перед цим Петро Писарчук у соборі св. Юра отримав благословення "на вірне служіння Україні", повідомляється на офіційному сайті політика.

Участь у молебні також взяли кандидати у депутати до органів місцевого самоврядування Львівщини від Партії регіонів.

Писарчук повідомив, що міська ТВК уже зареєструвала його кандидатом на посаду міського голови Львова.

"Хотілось би, щоби всі, хто стояв у храмі, почули отця, який нас благословив. Тому що служити людям з брехнею і неправдою - великий гріх, і нічого з цього не вийде. Якщо ми не тільки формально будемо відвідувати храми, але й будемо будувати храм у своєму серці, то все у нас буде добре. З Богом йдемо на суд людський", - зазначив він.

Нагадаємо, що саме Писарчук до 1 вересня подарував школярам Львова книжки про боротьбу УПА за здобуття незалежності для української держави. "Історія ОУН-УПА, її партизанська організація визнана найкращим зразком партизанської боротьби у світі", - пояснив тоді він.

Цікаво також, що на виборах мера Львова 2006 року Писарчука підтримав Юрій Шухевич - син легендарного командира УПА Романа Шухевича.

За даними соціологічних опитувань, рейтинг Писарчука у Львові орієнтовно становить 10%.

Читайте також:

У Львові під повстанські пісні УПА вбивали "енкаведистів"

Партія регіонів висуне в мери Львова шанувальника УПА

Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу

Партія регіонів подарувала школярам книжки про УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: