Мер Одеси за вказівкою Януковича відзвітував про свою зарплату

Олексій Костусєв запевнив, що у нього зарплата на три тисячі гривень більше, ніж у попереднього мера, лише через більшу вислугу років і науковий ступінь.

Мер Одеси Олексій Костусєв спростував інформацію про те, що він за власним бажанням підвищив собі зарплату удвічі. Але, як виявилося, вона у нього дійсно вища, ніж у попереднього мера.

"Рішення, на яке посилаються "викривачі", - звичайний документ, який з'являється на початку каденції кожного мера", - сказав Костусєв.

"Розміри зарплати мера затверджуються на сесії міськради. У грудні я припинив виконувати обов'язки голови АМКУ і почав одержувати зарплату як мер Одеси. Зарплата з надбавками, перерахованими в документі, нараховується мені відповідно до постанови Кабміну №268 від 2008 року", - пояснив він.

Виправдовуватися Костусєву довелося після того, як президент Віктор Янукович, розмовляючи з мешканцями Одеси у рамках телепроекту "Розмова з країною", запропонував йому оприлюднити відомості про зарплату.

"Я одержуватиму близько 8 тис. гривень, що на 3 тисячі більше, ніж одержував Едуард Гурвіц (попередній мер – прим. ред.). Така різниця через те, що у мене 1 ранг держслужбовця, більше вислуги років, є науковий ступінь доктора наук і почесне звання заслуженого економіста України", - розповів Костусєв.

Тим часом, в ході останньої сесії Одеської міськради, мер Одеси стверджував, що не знає, в якому розмірі заробітну плату йому затвердили депутати міськради.

"Ніхто не знає, яка у мене зарплата, і я не знаю. Я зарплату ще жодного разу не одержував через те, що мене довго не звільняли з Антимонопольного комітету. Тому я мер Одеси на громадських засадах", - заявив тоді Костусєв.

Читайте також:

Президент не повірив, що мер Одеси підняв собі зарплату вдвічі

Мер Одеси підняв собі зарплату удвічі

Одеській ДАІ заборонили зупиняти машини губернатора, мера та силовиків

Костусєв отримав благословення Кирила, щоб стати для Одеси "другим Рішельє"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: