Могильов: кримінальна обстановка в Україні не гірша, ніж у Європі

Рівень безпеки в Україні відповідає європейським стандартам, а українське МВС підтримує тісні взаємовідносини з Інтерполом - заявив глава МВС Анатолій Могильов.

Анатолій Могильов
Анатолій Могильов
Кримінальна обстановка в Україні не гірша, аніж в інших країнах.

Про це сказав міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов під час зустрічі з менеджером з міжнародних відносин журналу "European times" Маріель ДеЛенер.

"Рівень безпеки в Україні відповідає європейським стандартам. Кримінальна обстановка в нашій державі не гірше, ніж в інших країнах", - сказав він.

За його словами, безумовно, існують і проблеми, серед яких і нелегальна міграція. На цей час міністерство внутрішніх справ та уряд працюють над адаптацією законодавства під європейське, їх синхронізацією.

"Це дозволить правоохоронцям встановити жорсткий контроль за переміщенням іммігрантів, як легальних, так і нелегальних", - наголосив він.

Могильов також зауважив, що українське МВС підтримує тісні взаємовідносини з Інтерполом та Європолом.

"Нещодавно я був в Гаазі, де відкрилася штаб-квартира Європолу. У заході взяли участь представники правоохоронних структур усіх країн Європи. Під час зустрічі я поспілкувався з керівником Європолу – ми обговорили проблеми, які наразі існують у кримінальній поліції/міліції", - зазначив глава МВС.

Нагадаємо, за даними ГПУ, криміногенна ситуація в країні залишається напруженою. Збільшилися показники не лише дрібних, але й тяжких злочинів.

Читайте також:

За останній рік в Україні різко виріс рівень злочинності

Могильов заперечив зростання злочинності в Україні: вбивць та ґвалтівників поменшало

Європейські ЗМІ: Україна – держава убогих і злочинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: