Могильов про неефективне використання грошей МВС: це все ля-ля

За словами Могильова, поточному році гроші на Євро взагалі не виділялися, а в минулому році МВС отримало 4 мільйони гривень.

 Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов спростував звинувачення в неефективному використанні грошей, виділених на підготовку до Євро-2012. Про це він сказав, виступаючи з трибуни Верховної ради.

Нагадаємо, як повідомляла Рахункова палата, протягом останніх трьох років МВС та СБУ виділено 80 мільйонів гривень державних коштів на забезпечення громадського порядку, гарантування безпеки до Євро-2012, проте очікуваних результатів не досягнуто.

"Я читаю Рахункову палату (доповідь Рахункової палати - ред.) Верховної ради, де написано, що виділені на Євро гроші витрачені неправильно. У поточному році гроші на Євро взагалі не виділялися, а в минулому році МВС отримало 4 мільйони гривень", - заявив Могильов.

За словами міністра, на ці кошти МВС купило "автомобілі "Шкода Октавія" і "Фабіо" і провело кілька відряджень і семінарів з фахівцями Польщі та Німеччини з проведення Євро.

"Я за кожну позицію, яка відбувається по закупівлі цих речей, готовий відзвітувати", - підкреслив Могильов.

Також міністр прокоментував закупівлю автомобілів "Ланос" за ціною, вищою за ринкову.

"Дійсно, "Ланоси" на 8 або 10 тисяч дорожче, ніж у мережі. Але ці "Ланоси" вже обладнані системами освітлення, сигналізаціями, радіостанціями і всім іншим. І їх ціна на 10% нижче, ніж пропонуються", - зазначив Могильов.

"Це все "ля-ля" та слова ", - додав міністр.

Читайте також:

Могильов пообіцяв, що у першу чергу в МВС скоротять керівників

Могильов запевнив, що в Україні немає "козирних" автономерів

Міліціонерам підвищать зарплату на 500-600 грн. - почнуть з сержантів і лейтенантів

ВідеоМогильов про неефективне використання грошей МВС: це все ля-ля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: