Молдова претендує на 120 об'єктів в Україні

Український Фонд державного майна визнає молдовськими 47 об'єктів, в тому числі, пансіонат "Молдова" в Трускавці

На території України знаходяться 120 об'єктів, на які претендує Молдова. З них український Фонд державного майна визнає молдовськими 47 об'єктів, в тому числі, пансіонат "Молдова" в Трускавці. Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив виконуючий обов'язки президента, голова парламенту Республіки Молдова Маріанн Лупу.

За його словами, Молдова ратифікувала додатковий протокол до угоди про взаємне визнання прав і регулювання відносин власності в липні 2011 року.

Як зазначив Лупу, цей документ дає можливість зняти бар'єри, які гальмують процес взаємного визнання власності. За результатами переговорів з президентом України Віктором Януковичем Верховна рада в найближчі тижні також ратифікує цей протокол.

"Для України інтерес, в першу чергу, являє Дністровська ГЕС. Є зацікавленість в цілому ряді об'єктів на території Україні з боку Молдови", - сказав Лупу.

"Справа в тому, що, за моєю інформацією, всі ці переговори про власність мали певні неясності і затягували процес. Додатковий протокол до угоди про взаємне визнання власності їх знімає, дає нові перспективи для переговорів", - підкреслив в.о. президента Молдови.

Читайте також:

Україна знайшла великі родовища газу на кордоні з Молдовою

Україна продала держмайна майже на півтора мільярда доларів

Україна і Молдова розділили дорогу Одеса-Рені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: