На Донеччині чоловік втік від дружини, яка народила трійню

Маленький Гліб та його сестрички Кіра та Христина живуть з мамою у чужому будинку і їм не вистачає грошей навіть на харчування.

На Донеччині трійня новонароджених малюків на Донеччині побивається за татусем-зозулею. Батько малюків втік, щойно почувши про трійню.

Молода мама поки що сама не розуміє - чи то радіти здоровим трійнятам, чи то сумувати, де взяти сили, а головне - гроші на їхнє виховання.

Власне молоко у Валентини не з'явилося, адже напередодні пологів дуже перенервувала. Тож тепер, поки готує їжу для богатиря Гліба, її крихітки Христина та Кіра – вже голодні. Чверть години на сон між годуваннями для матусі - неабияка радість. Перепочити може лише тоді, коли бабуся малюків повертається додому після позмінної роботи.

В однокімнатній батьківській квартирі, де жила Валентина до пологів – немає ні місця, ні опалення. Тож молода мама скористалася пропозицією далекого родича і переїхала тимчасово в чужий будинок, де принаймні тепло. Дідусь власноруч змайстрував для онучат манежі, старший брат бігає по аптеках та магазинах. Тільки тато малюків залишається осторонь.

Валентина Оношко – мати трійнят, каже: чоловік каже, що злякався, що любить її і дітей, але вже місяць не приїжджає.

Матеріальну допомогу від держави Валентина ще не бачила. Гроші на малюків дають після реєстрації, а трійнятам вже майже місяць, проте свідоцтва про народження змогли отримати лише 2 дні тому, бо не було бланків.

Дитячі гроші Валентині обіцяють наприкінці лютого. Її родина ледве зводить кінці з кінцями, адже одна баночка дитячої суміші коштує понад сто гривень, а цього трьом немовлятам вистачає лише на день. Про візочок поки доводиться лише мріяти. Родина радіє будь-якій допомозі. Сподіваються і на чиновників, адже Христинка, Кіра та Гліб – перша трійня у селі.

Читайте також:

Киянин втік від дружини, яка народила йому трійню

У Британії жінка народила одночасно шість близнюків

Американка народила близнюків від різних чоловіків

В Італії жінка народила шістьох близнюків

ВідеоБатько одразу втік, коли дізнався, що в нього - трійня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: