На Майдані сталася бійка мітингувальників з міліцією

Підприємців, які стоять на кордонах, попросили взятися за руки, щоб убезпечитись від провокацій. Демонстранти почали скандувати "Міліція з народом", "Могильова у відставку".

На Майдані Незалежності відбулася сутичка між міліцією та підприємцями, які протестують проти ухвалення Податкового кодексу. Сутичка через перекриття руху на Хрещатику переросла в бійку.

Після того, як мітингуючим вдалося перекрити рух по Хрещатику, правоохоронці, узявши їх у щільне кільце, зуміли частково розчистити дорогу, але такі дії міліції спровокували ще більшу кількість мітингуючих вийти на дорогу. У найбільш активних з них виникла бійка з правоохоронцями.

За словами організаторів акції, виступаючих з сцени, якщо від дій правоохоронців постраждає хоч би один учасник акцій протесту, вони також ініціюватимуть відставку міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

До місця подій додатково підтягуються кілька десятків правоохоронців. Поки вони стоять осторонь, рух залишається перекритим.

Підприємців, які стоять на кордонах, попросили взятися за руки, щоб убезпечитись від провокацій. Демонстранти почали скандувати "Міліція з народом", "Могильова у відставку". Водночас активістів закликали повернутися на Банкову, оскільки там залишилось лише 50 осіб.

"У нас прохання. Кожна область буде йти на Банкову на годину, потім повертатися назад. Там є народні депутати, але вони лише допомагають. Це мають бути учасники страйку, щоб міліція розуміла, що ми контролюємо Банкову і о 18 плануємо повернутися", - оголосили зі сцени.

Першою на Банкову відправили Волинську область.

Учасники акції протесту підприємців очікують до 18.00 відповіді від Адміністрації президента з приводу ветування ухваленого Податкового кодексу. У разі, якщо відповідь не надійде, о 19:00 на Банковій збереться ініціативна група для початку процедури відставки президента Віктора Януковича.

Читайте також:

Підприємці дали Януковичу час до 18:00, далі - відставка

Українці піднімають протести проти Податкового кодексу по всій країні

Міліція не пустила до Києва 140 автобусів з мітингувальниками

ВідеоТисячі противників Податкового кодексу зібрали протест на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: