На Сумщині чоловік два місяці провів у рабстві

Допомігши односільчанину збудувати веранду - чоловік став рабом на два місяці. Замість обіцяної платні - його побили й зачинили в сараї.

Шістдесятирічний житель Конотопа два місяці провів у неволі. Жорстокі знущання, тяжка фізична праця й фактично без їжі - так чоловік дізнався, що таке рабство.

Увесь цей час його незаконно утримувала родина ромів. Кількаразові втечі були марними, допоки на виснаженого бранця не натрапили правоохоронці.

Односельці до Олександра Івановича шикувалися в чергу. Чоловік брався за будь-яку роботу. Працював швидко, якісно й недорого. Не відмовив і односільчанину - за кілька тижнів власноруч збудував веранду. Утім, замість обіцяної платні, його побили й зачинили в сараї.

Чоловік зізнається, що його били і тушили цигарки на грудях. "Груди досі болять, вони ж по грудях топтались", - стверджує він.

За його словами, його щодня примушували безперервно працювати, а на ніч знову зачиняли. Годували водою й недоїдками.

Час до часу господар "позичав" невільника своєму синові з Чернігівщини, який одночасно його так би мовити "перевиховував". Двічі чоловік тікав, та роми його знаходили, карали й повертали.

Під час чергової втечі, чоловік кинувся шукати захисту у правоохоронців.

Господаря та його старшого сина - затримали. Нині обидва в ізоляторі тимчасового тримання. Проте, винними себе вони не вважають.

За фактом незаконного утримання людини, порушено кримінальну справу. Затриманим загрожує 5-річне ув'язнення.

Читайте також:

На Полтавщині у кібер-борделі тримали 20 дівчат

На Тернопільщині викладачі вузів продавали студентів у рабство

На Прикарпатті мати намагалася продати свого 10-річного сина в рабство

ВідеоДва місяці неволі та жорстоких знущань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: