Націоналісти оточили ВАСУ з плакатами "Бандера прийде – порядок наведе!"

ВО "Свобода" і УНА-УНСО мітингують біля Вищого адміністративного суду в Києві, де розглядається скарга на рішення Донецького суду про позбавлення Романа Шухевича звання Героя.

Українські націоналісти організували пікет проти позбавлення звання Героя України головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Близько півсотні прихильників ВО "Свобода" і УНА-УНСО мітингують біля будинку Вищого адміністративного суду в Києві.

Учасники акції тримають у руках прапори із символікою своїх організацій, а також плакати з написами: "Героям УПА - слава!", "Українцям – сильна держава!", "Бандера прийде – порядок наведе!".

6 липня Вищий адмінсуд розглядає скаргу Юрія Шухевича на рішення Донецького окружного апеляційного адміністративного суду про скасування присвоєння Романові Шухевичу звання Героя України.

21 квітня Донецький суд визнав незаконним указ президента Віктора Ющенка від 12 жовтня 2007 року про героїзацію Шухевича. Трохи раніше цей же суд скасував указ про присвоєння звання Героя Степану Бандері.

Ці рішення були ухвалені на підставі того, що ані Бандера, ані Шухевич не були громадянами України, відповідно, не можуть носити звання героїв цієї держави.

Читайте також:

Син Шухевича поведе націоналістів на вибори

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Син Шухевича закликав відібрати в Росії Кубань

Янукович: більшість українців проти героїзації Бандери та Шухевича

ВідеоНаціоналісти оточили ВАСУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: