Одеса виступила за захист та збереження російської мови

В Одесі створили групу зі збереження та захисту російської мови в місті, оскільки російська - основа розвитку Одеси, без якої місто не може розвиватися.

Одеська міськрада створила робочу групу з розробки програми "Розвиток та збереження російської мови в місті Одеса". Про це стало відомо в ході першої сесії Одеської міськради 6-го скликання.

"Російська мова - це основа розвитку Одеси, без якої місто не може розвиватися, тому ми створили робочу групу, яка розробить програму розвитку та збереження російської мови в місті Одеса", - підкреслив Олексій Костусєв.

Відзначимо, що за створення даної робочої групи проголосувало 104 депутати з 111 зареєстрованих в залі.

Нагадаємо, 7 вересня у Верховній раді був зареєстрований проект закону "Про мови в Україні", внесений представниками коаліції Олександром Єфремовим, Петром Симоненком і Сергієм Гриневецьким.

Формально цей законопроект не робить російську мову другою державною, але надає їй право "вільного функціонування практично і всіх сферах діяльності", що рівнозначно офіційному статусу. Документом пропонується на законодавчому рівні визнати, що російська є для більшості громадян або рідною, або мовою щоденного спілкування.

Ухвалення закону про мови в Україні парламент відклав на невизначений термін.

Читайте також:

Українських скаутів карають присіданнями за російську мову

Влада Криму: відмовлятися від російської мови неприпустимо

Жириновський закликав до поширення російської мови на весь світ

Депутати Тягнибока вимагають скасувати російську попсу в поїздах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: