Охороні ВР повідомили, що будівлю парламенту заміновано

Наразі з будівлі Верховної ради виведено всіх людей через дзвінок про замінування. Наразі шукають вибухівку. В МВС Києва підтвердили факт дзвінка.

За інформацією ЗМІ, охорона Верховної ради отримала дзвінок про замінування будівлі і попросила всіх покинути приміщення. Факт дзвінка підтвердили в МВС Києва.

У перерві між ранковим і вечірнім засіданням представники охорони ВР в терміновому порядку попросили залишити всіх присутніх приміщення парламенту.

Наразі відбувається евакуація депутатів та журналістів, які знаходяться у Раді. Співробітники комендатури попросили журналістів і всіх присутніх у Верховній раді залишити будівлю парламенту.

На питання, з якої причини, співробітник комендатури відповів: "Планова перевірка".

По вівторках в парламенті проходять ранкові і вечірні засідання, між якими перерва з 14.00 до 16.00. Як правило, під час цієї перерви журналісти можуть перебувати в будівлі парламенту безперешкодно.

Співробітники комендатури не підтвердили і не спростували інформацію, що з'явилася у низці ЗМІ про дзвінок, який надійшов про замінування будівлі парламенту.

До Верховній ради прибула вибухотехнічна лабораторія, оперативний штаб МНС, автомобіль пожежної охорони, кілька автомобілів міліції. У прес-службі міліції Києва відзначили, що на лінію "102" надійшов дзвінок. Невідомий повідомив про те, що Верховна рада замінована. "На місце виїхала оперативна група. Перевіряємо інформацію", - зазначили у відомстві.

Співробітники Міністерства внутрішніх справ перевіряють припарковані біля Верховної ради машини. Охорона ВР вивела всіх присутніх з будівлі парламенту людей за огорожу площі, де знаходиться сама будівля. Таким чином, люди знаходяться на максимальній відстані від приміщення головного законодавчого органу.

Нагадаємо, в даний момент в засіданні ВР оголошена перерва до 16:00.

За даними очевидців, співробітники МВС перевіряють припарковані біля будівлі Ради автомобілі. Депутати та журналісти спостерігають звіддалік.

Читайте також:

Януковича охороняють від будь-якого громадянина України

Українські урядовці не знають, як вберегтися від вогню

Бійка у Раді: регіонали захопили президію

Литвин: Рада не має таємниць від людей, вона розхристана і відкрита

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: