Онук Бандери поміняє звання Героя на дачу Януковича

Янукович відмовляється від Межигір'я, онук Бандери повертає звання Героя його діда. Таке рішення Степана Бандери-молодшого, який вважає ці "подарунки Ющенка" рівноцінними.

Онук лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери звернувся з пропозицією до президента Віктора Януковича. Степан Бандера-молодший погодився віддати звання Героя України, якщо Янукович відмовиться від Межигір'я.

Степан Бандера-молодший звернувся до Януковича в зв'язку з присвоєнням звання Героя України його дідові, Степану Бандері Віктором Ющенком.

"Я чув, що це створює вам деякі проблеми в Москві і що "Газпром", можливо, підніме ціни на газ, якщо ви не анулюєте присвоєння Бандері звання Героя України до Дня Перемоги Сталіна, який відзначається 9 травня", - пише онук Бандери у своєму блозі.

"Я також чув, що польський політик Павло Залевський погрожував, що Україна не стане членом Євросоюзу, якщо ви не відміните це рішення Ющенка", - додав Бандера. Він також заявив, що не впевнений в тому, що Залевський, автор резолюції P7-TA (2010) 0035, радився з іншими членами Європарламенту "перед тим, як відкрив свого рота".

"Я думав-думав, і знайшов відповідь в Інтернеті. Я прочитав, що президент США Барак Обама вирішив віддати гроші (1,4 мільйона доларів), отримані ним після присудження Нобелівської премії світу в минулому році, благодійним фондам. Відмінна ідея", - пише Бандера.

"Я вирішив піти ще далі і знайшов відповідь, як допомогти Україні виправити одну з "помилок", яку зробив ваш попередник, а також, як ви і я можемо допомогти Україні", - заявив онук лідера ОУН.

Пропозиція Бандери полягає в тому, що він повертає звання Героя України, якщо Янукович відмовиться від резиденції в Межигір'ї, яку, за словами Бандери, він отримав від Ющенка.

"Я думаю, що подарунки, які ми отримали від Ющенка, коштують приблизно однаково. Якщо я повертаю нагороду, Україна отримає дешеві ціни на газ з Росії і угоду про зону вільної торгівлі з Євросоюзом, що принесе десятки мільйонів євро. У свою чергу ваш особняк також коштує десятки мільйонів євро ", - пише Бандера.

На думку автора листа, таким чином, вони зможуть поповнити державну скарбницю і допомогти з виплатами заробітної плати вчителям і лікарям. "Що скажете? Попередньо повідомте про місце і час для обміну (стрілки) і я приїду. Ви мене легко впізнаєте: у мене на грудях буде золота зірка", - додав Бандера-молодший.

Нагадаємо, 22 січня Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України лідерові Організації українських націоналістів Степану Бандері.

Президент Віктор Янукович під час візиту до Москви заявив, що українська влада ухвалить рішення щодо указів екс-президента Віктора Ющенка, який привласнив звання Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу, до святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Читайте також:

Європарламент: Україна повинна переглянути роль Бандери, якщо хоче до ЄС

Європа сподівається, що Янукович відбере у Бандери звання Героя

Янукович пообіцяв розібратися з присвоєнням Бандері звання Героя

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: