Опозиція: Конституційний суд скасував політреформу 2004 року

Офіційне рішення щодо долі політреформи буде оприлюднено тільки завтра, проте опозиція дізналась, що КС вже визнав незаконними відповідні зміни до Конституції.

Конституційний суд у закритому режимі скасував політреформу 2004 року. Про це заявив народний депутат від НУ-НС Роман Зварич.

"Я абсолютно відповідально говорю про те, що в закритому режимі КС прийняв рішення щодо відміни політичної реформи. Поки що ця інформація ніде не прозвучала, але я відповідаю за свої слова", - сказав він.

"Так що ми вже сьогодні живемо в цілком інакшій країні, в іншій державі", - зазначив Зварич.

Як відомо, у п'ятницю, 1 жовтня, Конституційний суд оприлюднить рішення щодо політреформи. Рішення буде оприлюднено о 10:00.

Нагадаємо, Конституційний суд 23 вересня завершив відкриті слухання у справі щодо відповідності Конституції закону "Про внесення змін до Конституції України" від 8 грудня 2004 року.

Раніше Партія регіонів оголосила про намір "виправити наслідки" конституційної реформи 2004 року.

На День незалежності Віктор Янукович заявив про необхідність внесення змін до Конституції України. Він наголосив, що бачить країну з "сильним президентом, у якого є практичні важелі контролю" і "політично структурованим парламентом".

Якщо конституційна реформа 2004 року буде скасована, Україна повернеться до президентсько-парламентської форми правління, а повноваження глави держави будуть значно розширені.

Читайте також:

Партія регіонів визнала, що у 2004 році підтримала політреформу помилково

Щоб врятувати політреформу, Литвин запропонував прийняти її ще раз

Раду виключать з процесу повернення старої Конституції

Об отмене политреформы:

Любовь и ястребы

Елбасы Янукович

Близорукость на Банковой

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: