Партія регіонів: візит Путіна в Київ – свято для всього людства

У ПР переконані, що візит прем'єра РФ в День космонавтики свідчить про те, що можливі перспективні спільні проекти України і Росії в аерокосмічній галузі

Михайло Чечетов
Михайло Чечетов
Візит в Київ прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна - це велике свято. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Я думаю, що сьогоднішній візит Володимира Путіна - це велике свято дійсно усього людства. 50 років тому Юрій Гагарін відкрив шлях до зірок. Тому візит прем'єра РФ в такий день свідчить про те, що можливі перспективні спільні проекти України і Росії в аерокосмічній галузі", - сказав він.

При цьому Чечетов додав, що можна говорити і про відновлення зруйнованих за останні кілька років стосунків між Україною та РФ.

"Будь-яка зустріч на рівні президентів, прем'єрів України та Росії веде до відновлення стосунків між нашими країнами, які були зруйновані за 5 років помаранчевої влади. У економічній сфері, торговій, політичній, гуманітарній", - додав політик.

Нагадаємо, у вівторок, 12 квітня, в Києві заплановані переговори Володимира Путіна з керівництвом української держави з найбільш актуальних питань двостороннього співробітництва, у тому числі в таких важливих галузях, як енергетика, торгово-економічні зв'язки, транспорт, реалізація спільних програм в галузі авіаційної промисловості.

Очікується, що на зустрічі Путіна з Януковичем буде порушено тему можливого приєднання України до Митного союзу і формованню Єдиного економічного простору Росії, Білорусі та Казахстану.

Читайте також:

Путін привезе Януковичу дешевий газ за відмову від Європи

Росія пообіцяла Україні 100 млрд доларів за вступ до Митного союзу

Азаров знову вимагатиме у Путіна переписати газові контракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: