Пенсіонерки з Києва контрабандно перевозили 400 кг ікри

На киянок були накладені стягнення у вигляді штрафу у розмірі 9 і 10 тисяч гривень, вилучену ікру спочатку повернули порушницям, а потім відібрали.

 Дві пенсіонерки, жительки Києва, перевезли з Росії через кордон України з приховуванням від митного контролю 415 кг лососевої ікри вартістю майже 200 тисяч гривень. Про це пише "Сегодня".

На митному посту "Конотоп" Сумської митниці товар був вилучений. Як повідомляється, за рішенням суду за скоєння такого правопорушення на киянок були накладені стягнення у вигляді штрафу у розмірі 9 і 10 тисяч гривень, а вилучену ікру повернули порушницям.

Як пояснили зловмисниці, ікру вони везли для реалізації в Києві і займаються такою діяльністю тривалий час.

Пізніше прокуратура Сумської області вивчила дані рішення і прийшла до висновку, що справа розглянута судом не об'єктивно, а накладені на пенсіонерок стягнення не відповідають характеру вчинених правопорушень, особам порушниць і ступеня їхньої провини.

Згідно з протестом прокурора апеляційний суд Сумської області переглянув справу, скасував постанови Ковпаківського районного суду і прийняв нові.

Таким чином, обидві жінки знов визнані винними у скоєнні правопорушення, на них накладено стягнення у вигляді конфіскації безпосереднього предмета порушення митних правил - 415 кг лососевої ікри на вже згадану суму.

Читайте також:

У Росії прирівняли продаж чорної ікри до торгівлі кокаїном

Шахрай продавав у кримських потягах жаб'ячу ікру

Митники знайшли 400 кг червоної ікри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: