Після катастрофи "Булгарії" в Україні заборонили експлуатацію 15 суден

Катастрофа теплохода в Росії спричинила перевірки пасажирських суден в Україні: експлуатацію 15 кораблів заборонили.

Держфлотінспекція України заборонила експлуатацію 15 пасажирських суден у зв'язку з порушенням вимог безпеки судноплавства.

Об'єктом позачергових перевірок, проведених з 12 по 25 липня, стали водні транспортні засоби старше 25 років. Приводом для перевірок стала катастрофа в Росії пасажирського теплохода "Булгарія", під час якої загинули 122 людини.

Під час перевірок було виявлено, що на судах часом відсутні необхідні документи, у судновому журналі не вказується кількість пасажирів на борту і чи було з ними проведено інструктаж, не проводяться навчальні тривоги, не ведеться коректура карт і посібників для плавання, потребують оновлення схеми та шляхи евакуації пасажирів.

Також настороженість у інспекторів викликала недостатня кількість рятувальних засобів.

15 заборонених до подальшої експлуатації суден перебували на балансі підприємств з Одеської області (смт Сергіївка), Одеси, Запоріжжя, Іллічівська, Білгород-Дністровського, Вилкового, Тернополя, села Оринін Хмельницької області.

Зокрема, права виконувати рейси позбавлені теплоходи "Анемона" 1970 року випуску, "Сергіївка" 1951 року випуску ,"Хотин" 1962 року випуску,"В.Омельченко" 1966 року випуску та інші.

Нагадаємо, теплохід "Булгарія" затонув на Волзі 10 липня, у трьох кілометрах від берега. Корабель з невстановлених поки що причин пішов під воду за лічені хвилини.

На момент аварії на борту перебувала 201 людина, врятуватися встигли лише 79, офіційно підтверджена загибель 122 людей.

На думку деяких експертів, корабель затонув від старості – термін його експлуатації закінчився більше 35 років тому. До встановлення причин катастрофи Мінтранс РФ заборонив експлуатацію в Росії всіх теплоходів, подібних до "Булгарії".

Читайте також:

В Україні плаває дитячий теплохід, старіший за "Булгарію"

Пасажири "Булгарії" намагалися врятувати дітей і потонули разом з ними

Загибель "Булгарії" передрікали давно: на форумах робили ставки, коли потоне теплохід

З'явилося перше підводне відео із затонулого теплоходу "Булгарія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: