Рада уточнила, як чиновники декларуватимуть витрати

До 1 квітня чиновники повинні подавати щорічно за місцем роботи декларацію про майно, доходи та витрати.

Верховна рада уточнила умови, за яких чиновники повинні подавати декларації про витрати.

За внесення уточнень до раніше прийнятого закону "Про основи запобігання та протидії корупції в Україні" проголосував 251.

Парламент вирішив, що чиновники повинні заповнювати графи декларації про витрати, якщо разові витрати, вклади, внески за кожною з позицій декларації у звітному році дорівнюють або перевищують 150 тис. гривень.

Крім цього, парламент уточнив, що в декларації має бути також зазначено витрати на придбання або взяття в оренду певних благ.

Як повідомлялось, 7 квітня Рада ввела декларування чиновниками своїх доходів і витрат, а також доходів членів їхніх родин.

Зокрема, парламент установив, що чиновники повинні подавати щорічно до 1 квітня за місцем роботи декларацію про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, встановленою законом.

Крім цього, Рада ввела спеціальну перевірку щодо осіб, які претендують на заняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, крім кандидатів у президенти, депутати Ради, депутати місцевих рад і на посади сільських, селищних, міських голів.

Читайте також:

Найбагатшим у Кабміні виявився Колесніков, найбіднішим - Балога

Декларації про витрати чиновники подаватимуть з 2012 року

Українським партіям дозволили приховувати доходи

ВідеоРада уточнила, як чиновники декларуватимуть витрати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: