Регіонал Лук'янов купив котеджне містечко на 290 гектарах

Котеджне містечко "Олімпік-Парк" зводиться на ділянці в 290 га, в 19 км від Києва по Житомирській трасі. Проект передбачає будівництво 1030 котеджів площею від 150 до 350 кв. м.

Народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов купив 100% проект котеджного містечка "Олімпік-Парк" у Київській області. Про це повідомляє громадське об'єднання "Об'єднання мешканців котеджного містечка "Олімпік-Парк".

У повідомленні наголошується, що Кирило Дмитрієв та Микола Лагун "продали весь проект "Олімпік-Парк" іншій людині, Лук'янову Владиславу Валентиновичу".

"Викуплені всі активи, які були у власності Лагуна і Дмитрієва, таким чином, Лук'янов тепер повноправний власник проекту. "Олімпік-Парк" вже перейшов під контроль нового власника", - підкреслили в організації.

У прес-службі "Олімпік-парку" підтвердили продаж проекту, зазначивши у той же час, що поширена в ЗМІ інформація відповідає дійсності частково.

"Ми підтверджуємо продаж і готуємо офіційне повідомлення, яке буде на днях", - сказав представник прес-служби, не уточнюючи деталей продажу. Коментаря Лук'янова з приводу  покупки поки що немає.

У той же час згідно з повідомленням об'єднання жителів містечка, зустріч його керівництва і Лук'янова вже відбулася. Регіонал нібито налаштований максимально швидко добудувати першу чергу містечка, щоб приступити до продажу другої черги. Концепція містечка залишається без змін, паркани також будуть зроблені за рахунок нового власника.

Котеджне містечко "Олімпік-Парк" компанія "Європа" зводить на ділянці в 290 га, розташованому в 19 км від Києва по Житомирській трасі. Проект передбачає будівництво 1030 котеджів площею від 150 до 350 кв. м і з територією від 15 до 35 соток.

Завершення будівництва всього містечка планувалося до 2013 року. Інвестиції в будівництво оцінювалися на рівні 270 мільйонів доларів.

Читайте також:

В драках я действую по науке

Депутат-регіонал відхрестився від весілля з Білик

Регіонал порівняв Тимошенко з "перестиглою німфеткою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: