Стан здоров’я Тимошенко у СІЗО знову погіршився

Прес-секретар Тимошенко заявила, що стан здоров’я екс-прем’єра значно погіршився і тому її терміново має оглянути власний лікар.

Стан здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко продовжує погіршуватися. Про це заявила її прес-секретар Марина Сорок.

"Юлія Тимошенко наполягає, щоб лікар, якому вона довіряє, терміново її оглянув та зробив аналіз крові. Це вкрай необхідно, аби дізнатися про причини появи дуже дивних симптомів", - сказала вона.

Сорока наголосила, що якщо у найближчі години цього лікаря не допустять до Тимошенко, "це буде підтвердженням того, що влада щось приховує, а хвороба Юлії Тимошенко не є випадковою".

Прес-секретар зазначила, що влада чомусь продовжує ігнорувати заяви Тимошенко про необхідність термінового медичного огляду тим лікарем, якому вона довіряє, а також досі немає відповіді судді Родіона Кірєєва та влади на лист омбудсмена з цього приводу.

"Юлії Володимирівні вистачає того, що держава вже призначила слідчих та суддю, які разом фальшують справу. Тому вона хоче, щоб саме лікар, якому вона довіряє, надав їй об'єктивну інформацію про причини погіршення її здоров'я", - додала вона.

Як відомо, омбдусмен Ніна Карпачова вже звернулася з листом до судді Родіона Кірєєва із закликом допустити до Юлії Тимошенко лікаря, якому довіряє екс-прем’єр-міністр.

Зазначимо, що на думку київського депутата від БЮТ Олександра Бригинця, екс-прем'єра труять щурячою отрутою. За його словами, Тимошенко дали поспілкуватися з лікарем, однак не дозволили здати аналіз крові.

Тимошенко наполягає, що її медичне обстеження та аналіз крові має зробити саме її лікар.

Нагадаємо, на засіданні суду 18 серпня стало відомо, що стан здоров'я Юлії Тимошенко погіршився. Екс-прем'єр просила допустити до неї її лікаря, однак, суд не дав такої згоди. Суддя оголосив перерву у засіданні до понеділка.

Тимошенко перебуває у Лук'янівському СІЗО вже 15 днів. Її арештували, звинувативши й неповазі до суду. Тимошенко обвинувачують у перевищенні владних повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу.

Читайте також: 

Тимошенко втретє відмовилася від медогляду, побоюючись розголосу

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Тимошенко боїться, що її вб'ють у СІЗО, і згадує Сталіна

Тимошенко помістили в ту ж камеру, що і 10 років тому, але з євроремонтом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: