Тимошенко: поки Янукович у Німеччині говорив про демократію, в Україні її обмежили

Руками нинішнього українського КДБ Янукович украв в "5 каналу" і ТВi можливість доносити правду, а головне - у суспільства право одержувати об'єктивну інформацію - зазначила лідер БЮТ.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що позбавлення частот віщання телеканалів ТВi і "5 канал" обмежує свободу слова в країні. Про це сказано в повідомленні прес-служби БЮТ.

"Руками нинішнього українського КДБ Янукович украв в "5 каналу" і ТВi можливість доносити правду, а головне - у суспільства право одержувати об'єктивну інформацію", - прокоментувала Тимошенко рішення Київського апеляційного адміністративного суду, що знову скасував результати проведеного Національною радою з телебачення й радіомовлення 27 січня конкурсу з видачі ліцензій на мовлення.

При цьому вона назвала особливо цинічним те, що це рішення суд прийняв під час візиту президента Віктора Януковича в Німеччину, де той висловлювався за необхідність захисту в країні демократичних цінностей.

Нагадаємо, 8 червня Київський окружний адмінсуд скасував результати проведеного 27 січня Нацрадою з телебачення конкурсу з видачі ліцензій на мовлення, згідно з яким найбільшу кількість частот одержали телеканали TBi - 33 частоти й "5 канал" - 26 частот.

Київський апеляційний адмінсуд 30 серпня частково задовольнив апеляційну скаргу низки телеканалів на рішення Київського окружного адміністративного суду, що раніше визнав незаконними результати конкурсу від 27 січня, у результаті чого ці телеканали, зокрема ТВі й "5 канал", втратили частот для мовлення.

Суд скасував рішення Київського окружного адмінсуду у цій справі й у той же час заново визнав протиправним і скасував зазначене рішення Нацради з телебачення.

Суд оголосив тільки резолютивну частину рішення, при цьому мотивувальну частину рішення він оголосить 3 вересня.

Читайте також:

У двох українських каналів повторно відібрали частоти

Український телеканал звернеться до міжнародних судів задля захисту прав

Три телеканали України провели ефірний страйк

Тимошенко розповіла про таємні плани Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: