Майбутній сват про Ріната Ахметова:  я не знаю цього чоловіка

Батько майбутньої невістки Ріната Ахметова - сербський аграрний магнат Міодрага Костич каже, що нічого про нього не знає.

ТСН розшукали батька майбутньої невістки Ріната Ахметова - сербського аграрного магната, мільярдера Міодрага Костича.

20-річну Діану Костич і 23-річного Даміра Ахметова об'єднало спільне навчання в Швейцарії та Великобританії. Щоб знайти підтвердження студентського роману між VIP-дітьми, журналісти ТСН вирушили до Белграда.

Виявилося, що в Cербії про родину Костичів знає чи не кожен другий. Матір Діани - світську левицю та дизайнерку Мар'яну Матеус спіймати не вдалося, бо жінка зараз подорожує і в Белграді її немає - зараз вона подорожує.

Тому вирішили поїхати в Нові Сад, місто за 80 кілометрів від Белграда. Це - батьківщина Діаниного батька, де він заробив свій перший мільйон на вирощуванні кукурудзи.

Тут розташований будинок бабусі Діани - Росанди Костич. Вона живе в елітному районі. Але всередину не пустили. Бо тітки Роси, як її називають місцеві жителі, в цей час вдома не було - поїхала до сина в Белград.

Але вдалося зустрітись з самим мільярдером Міодрагом Костичем і майбутнім сватом Рината Ахметова - за вечерею у готелі Хаят.

"Я не знаю цього чоловіка і не знаю, що він робить", - сказав Костич у відповідь на питання, чи хоче він допомгти Ринату Ахметову з експортом електроенергії через Балкани в інші країни.

На питання чому він не знає найбагатшу людину в Європі, Костич привітав Ахметова з цим статусом: "Вітаю його! Це добре!".

А от що стосується Даміра Ахметова, то сербський магнат зізнався, що звичайно бачив його.

"Він зараз в Сербії? Ні, ні, я не коментую", - спохватився Костич.

Нагадаємо, нещодавно зявилась інформація, що син Ахметова одружується на дочці сербського магната. Пишна церемонія запланована на наступний рік, коли дівчина закінчить університет.

Читайте також:

Олігарх Тарута видав племінницю заміж з грандіозним салютом

Дочка президента Азербайджану вийшла заміж за російського бізнесмена

Син Ахметова одружується на дочці сербського магната

ВідеоТСН розшукала невістку Ахметова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: