Тягнибок: за "Свободу" голосують навіть росіяни

Лідер націоналістів переконаний, що стурбованість національних меншин приходом "Свободи" до влади - міф.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок отримує тисячі листів від неукраїнців, які висловлюють йому свою підтримку і готові голосувати за нього на виборах. Про це він розповів в інтерв’ю виданню "Українська правда".

"Мене не далі як сьогодні по дорозі в офіс покликала жінка, яка продавала цигарки. Проста бабуся, що виживає на мізерну пенсію. Вона мене впізнала, ми розговорились. Київ на цих виборах не голосував, але вона сказала, що три під'їзди в її будинку готові голосувати за "Свободу". А сама вона - білоруска. І я вам можу показати тисячі листів від неукраїнців, які висловлюють нам свою підтримку", - розповів лідер "Свободи".

"Подібний випадок був і в Кременчузі, коли до мене також підійшла жінка і сказала: "Я тебе по телевізору бачила і хочу з тобою поговорити. Я - русская", - сказала вона і запевнила мене, що вся її сім’я буде голосувати за "Свободу", - додав Тягнибок.

"А знаєте, чому? Бо ми, як сказала вона, передбачувані. І ще - ви поважаєте свою націю, а значить не будете принижувати нашу. Повірте, все це - міф, міф про те, що національні меншини стурбовані приходом "Свободи". Що, хтось соціологічне опитування проводив? Ні. Я от маю іншу інформацію щодо їхнього ставлення", - розповів він.

Нагадаємо, Олег Тягнибок стверджує, що ВО "Свобода" необхідно чотири роки, щоб завоювати підтримку жителів східних областей. "Тепер ми отримали в східних областях такий результат, який ми отримували в 2006 році в західних. Тобто нам потрібно буде 4 роки, щоб повторити результат західної України у східній Україні", - зазначив він.

Читайте також:

Регіонали застерегли "Свободу" від безпричинної ейфорії

"Свобода": через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна, ми її виграємо

Тягнибок навчив новообраних депутатів правильно працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: