У Бабиному Яру пройшов мітинг проти фашистів і Бандери

Учасники мітингу тримали транспаранти з написами "Скасувати указ щодо Бандери і Шухевича!", "Пам'ятаємо бандерівські звірства", "Ганьба нацюкам".

Близько 250 осіб узяли участь у мітингу-реквіємі на згадку про жертв нацистського терору під час Великої Вітчизняної війни в Бабиному Яру в Києві. Мітинг із приводу 69-ї річниці трагедії розпочався біля пам'ятника жертвам нацистського терору.

Учасники мітингу тримали прапори з символікою Комуністичної партії і Ленінського комсомолу України, а також транспаранти з написами "Скасувати указ щодо Бандери і Шухевича!", "Пам'ятаємо бандерівські звірства", "Ганьба нацюкам".

Голова Компартії України Петро Симоненко виступив на акції з промовою. "Ми прийшли поклонитися пам'яті наших близьких... Ми маємо розуміти, що тоді були злочинці... І зараз вони знову вилізли з щілин. Ми маємо не допустити того, щоб новоявлені політики-фашисти прийшли до влади", - сказав він.

На заході були присутні представники Антифашистського комітету України, Єврейського форуму України, київського міського й обласного комітетів Комуністичної партії, Слов'янського комітету, Ленінського комуністичного союзу молоді України.

Під час мітингу звучали радянські пісні. Школярі, ветерани, представники громадських організацій і влади поклали квіти до меморіалу.

Як повідомлялося, вранці перші особи української держави вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру. На території історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" президент Віктор Янукович, прем’єр-міністр Микола Азаров, голова Верховної ради Володимир Литвин поклали квіти до пам’ятника розстріляним у роки війни.

Щороку 29 вересня у Бабин Яр приходять, щоб вшанувати пам'ять розстріляних людей. Бабин Яр як місце масових страт проіснував рівно два роки - з 29 вересня 1941 по 29 вересня 43-го. Число його жертв сягає 150 тисяч людей, більшість з яких євреї.

Також 29 вересня у всіх областях України громадські організації проведуть мітинги-пам'яті жертв фашизму з нагоди 69-ї річниці початку масових розстрілів фашистськими окупантами киян у Бабиному Яру.

Читайте також:

Янукович вшанував пам’ять жертв Бабиного Яру

Нащадки нацистів провели у Києві марш каяття

В Києві невідомі пошкодили пам'ятник розстріляним націоналістам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: