У київських школах введуть ранкову зарядку

Нескладні вправи допоможуть завадити викривленню хребта, порушенням зору та нервової системи.

Учні Печерського району Києва робитимуть гімнастику перед уроками, а з початку нового навчального року вранішню розминку запровадять у всіх столичних школах.

Таке рішення ухвалила вчора комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

“Це чудовий проект, який, сподіваємося, дасть змогу розв’язати серйозні проблеми зі здоров’ям школярів та відродить давню традицію”, — вважає голова комісії Алла Шлапак.

За її словами, якщо медичне обстеження школярів підтвердить позитивні результати експерименту в Печерському районі, то з 1 вересня ранкову зарядку робитимуть у всіх школах Києва.

На думку фахівців, нескладні вправи допоможуть завадити викривленню хребта, порушенням зору та нервової системи, що є досить поширеним явищем серед школярів.

Аби заняття були не аматорськими, а професіональними, підготовкою вчителів займеться олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Катерина Серебрянська та її колеги зі “Студії Серебрянських”. Вони проведуть майстер-класи для освітян.

Програмою передбачено проведення ранкової зарядки серед учнів усіх класів. Проте депутати прогнозують деякий “підлітковий протест” із боку старшокласників. Тому вирішувати такі питання покладено на керівництво навчальних закладів.

“Якщо всі будуть переконані, що позитивний ефект у дітей є, тоді можна буде ставити питання про фінансування,— пояснила пані Шлапак,— але нині маємо на меті показати ефективність відродження хорошої традиції”.

Читайте також:

У англійській школі уроки фізкультури замінили на квідич

У Львові приготували студентську яєчню з 1,5 тисяч яєць

На Донеччині учні жорстоко побили вчителя

Вузи переводять на режим максимальної економії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: