Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники "Автомайдану" передали Азарову свої вимоги

Миколу Азарова закликали переглянути стратегію відносин уряду з економічно активною частиною суспільства.

Представники Ради підприємців передали до Кабінету міністрів звернення до прем'єр-міністра за наслідками Всеукраїнського автомобільного маршу протесту, який тривав у країні з 21 до 25 березня.

Автори звернення вимагають від прем'єр-міністра Миколи Азарова переглянути стратегію відносин уряду з економічно активною частиною суспільства, відмовитися від практики ставлення до малого і середнього бізнесу як "до ворогів і злочинців", повідомили у прес-службі співголови Ради підприємців, народного депутата України, глави парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталії Королевської.

"Ми звертаємося до Вас як до керівника Кабінету міністрів з вимогою зупинити цей терор проти підприємців і узяти під особистий контроль ситуацію, що склалася в економіці через тиск контролюючих органів. Від цієї ситуації вже постраждали соціальне забезпечення громадян, наповнення бюджету, післякризове відновлення економіки, взаємовідносини з інвесторами", - пишуть представники Ради підприємців у зверненні.

Вони вимагають переглянути підхід до законодавчих ініціатив уряду.

"Ми вважаємо, що направляти на розгляд парламенту ініціативи, розроблені кабінетними урядовцями, які зовсім втратили зв'язок з реальністю, неприпустимо. Закони мають розроблятися за реальної, а не декоративної участі тих, для кого вони пишуться, - людей праці, підприємців, громадських організацій", - зазначається у документі.


Учасники Всеукраїнського автомобільного маршу протесту закликають прем'єр-міністра підтримати пакет законодавчих ініціатив, розроблений Радою підприємців України, і внесених на розгляд Верховної ради Королевською.

"Мета цих ініціатив - захистити малий і середній бізнес в Україні, зберегти ще існуючі робочі місця і створити нові, сприяти розвитку економіки і збільшенню соціальних стандартів", - наголошується у зверненні.

Також Рада підприємців України вимагає негайно відреагувати на репресії з боку правоохоронних органів щодо учасників Податкового Майдану.

Нагадаємо, всього в "Автомайдані" взяли участь підприємці на 89 автомобілях. З регіонів до Києва прибули 74 автомобіля з учасниками.

Читайте також:

"Автомайдан" дав Януковичу місяць, щоб прибрати Азарова

Дніпропетровський суд пригальмував "автомайдан"

Міліція спробувала зупинити учасників "автомайдану": вам ще тут жити

Відео Водіїв "Автомайдану" збираються оштрафувати за неправильне паркування

Залиште свій коментар

Вибір редакції