Українці чекають на апокаліпсис-2012 і купують бункери за 120 тисяч доларів

В Україні почали будувати підземні сховища. Вартість підземної схованки залежить від терміну планованої "відсидки" (приблизно 30-120 тис. дол).

Як виявилося, українців хвилюють не тільки підвищення тарифів на ЖКГ, проїзд у транспорті, зростання цін на продукти харчування, а й прийдешній апокаліпсис 21 грудня 2012, який передбачили древні майя.

Особливо це видно у Харкові. Услід за ажіотажем на будівництво персональних підземних укриттів на випадок природних катаклізмів, техногенних катастроф, який спостерігається в Європі, США і сусідній Росії, обзаводитися сімейними бункерами вирішили і жителі першої столиці. Оголошення про підземні будинках вже з'явилися в Інтернеті, - пише "Сегодня".

"Квартира" для родини з 4 осіб під землею на 0,5-2,5 метра в 40 "квадратів" з системою очищення повітря, автономною каналізацією, водопостачанням і електрикою – такий бункер будують протягом 5 - 6 місяців. У Всесвітній павутині вдалося відшукати двох місцевих виробників бункерів: одні пропонують зробити безпечним життя під землею на кілька місяців, інші - на півроку.

"Ми почали займатися бункерами з минулого року, це новий затребуваний напрямок, і в нас уже є потенційні замовники. Ви ж бачите, що твориться у нас у світі?"- заявили будівельники бункерів.

Сховатися під землю може дозволити собі не кожен харків'янин. Мінімум - земельна ділянка або приватний будинок з підвалом і готівкою 30-120 тис. дол. Вартість підземної хатки залежить від терміну планованої "відсидки".

"Є різні рівні бомбосховища: така функція, як фільтрація повітря (на 1-2 діб), а є - регенерація повітря, яка стоїть на підводних човнах, можна жити до 2 місяців. Від цього і залежить вартість", - заявляють будівельники.

Виробники кажуть: бункери затребувані найбільше в Києві та Сімферополі у забезпечених людей, у Харкові всього декілька клієнтів обзавелися притулками.
Без опалення, але з генератором.

Захисні споруди під землею в Харкові будують висококласні фахівці, які колись на військових спеціалізованих об'єктах будували сховища (навіть на "Байконурі"). Здають приміщення під ключ - з кухнею, санвузлом і душем на глибині 2,5 метра від поверхні землі.

"Основа для бункера - це бетон, головне, щоб він був міцним, внутрішня обробка - екологічно чисті матеріали, які представлені у нас, - наприклад, гіпсокартон. Ми також встановлюємо системи життєзабезпечення. Можемо запропонувати варіант установки дизельного генератора для вироблення електрики, якщо його не буде ззовні", - говорить виробник бункерів.

Меблюють свої притулки самі замовники, як і формують запаси продовольства. Єдине, що навряд чи може бути під землею, - система опалення. Проте будівельники бункерів обіцяють, що мерзнути під землею ніхто не буде, оскільки температура в бункері – 17 градусів.

Відзначимо, що у національному університеті "Острозька академія" на Рівненщині під час дослідження творів відомого польського астролога, математика та філософа Яна Лятоша науковці розшифрували дещо іншу дату кінця світу. Він настане в 3036 році.

Читайте також:

Українські вчені призначили кінець світу на 3036 рік

Проповідник зі США назвав остаточну дату кінця світу: 21 травня 18:00

Мексика готує для туристів "кінець світу" у 2012 році

У Харкові встановили дошку бажань перед кінцем світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: