В Україні заборонили книги Гітлера та Істархова

Нацкомісія з питань захисту моралі визнала, що "Mein Kampf" і "Удар російських богів" пропагують фашизм та принижують євреїв.

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала книги "Mein Kampf" ("Моя боротьба") Адольфа Гітлера та "Удар російських богів" Володимира Істархова такими, що не відповідають українському законодавству.

За висновками комісії, книга Гітлера (яку випустило одне з харківських видавництв) містить інформацію, що пропагує ідеологію фашизму (нацизму, расизму), розпалює національну і релігійну ворожнечу, принижує і ображає єврейську націю та інші нації за національною ознакою.

У зв'язку з цим було ухвалено рішення вивчити питання про дотримання видавцями авторських прав, а результати розгляду Нацкомісії направити видавництву, щоб попередити з його боку можливі порушення чинного законодавства.

В книзі Володимира Істархова комісія виявила публічні вислови, спрямовані на розпалювання ненависті і ворожнечі відносно євреїв як нації, іудеїв і християн як представників світових релігій, а також інформацію, яка принижує і ображає єврейську націю за національною ознакою, пропагує неповагу до національних і релігійних святинь.

Про своє рішення щодо цієї книги комісія з питань захисту моралі має намір проінформувати Службу безпеки України.

Читайте також:

Ізраїльський рабин видав посібник з убивства не-євреїв

За імітацію сексу під ВР блогеру загрожує 4 роки в'язниці

Тягнибок презентував книгу про дивізію СС "Галичина"

Британські школярі вважають Гітлера футбольним тренером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: