Вищий адмінсуд відмовився змінювати керівника перед виборами

Голову ВАСУ Олександра Пасенюка, в якого сьогодні сплив термін повноважень, призначили виконуючим обов'язки.

Президія Вищого адміністративного суду України 21 грудня призначила виконуючим обов'язки голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка до призначення голови ВАСУ в установленому порядку.

Нагадаємо, на Вищий адмінсуд покладено обов’язок контролювати народне волевиявлення під час президентських виборів 2010 року. Голова ВАСУ Олександр Пасенюк, в якого 22 грудня спливає термін повноважень, раніше заявляв, що він має залишитись на займаній посаді "хоча б на період президентських виборів".

На думку членів президії ВАСУ, рішення про призначення Пасенюка виконуючим обов’язки викликане необхідністю не допустити дестабілізацію роботи Вищого адмінсуду України, а також обумовлене відсутністю законодавчо визначеної процедури призначення голови вищого спеціалізованого суду, що в свою чергу може призвести до затягування цього процесу.

Разом з тим члени президії ВАСУ наголошують на неможливості залишити систему адміністративних судів без керівника в період, коли на адміністративні суди покладено важливий обов'язок - розглядати виборчі спори.
Нагадаємо, що указ президента про призначення Пасенюка головою ВАСУ був виданий 22 грудня 2004 року. Строк повноважень на цій адміністративній посаді становить п'ять років. Рада суддів адміністративних судів рекомендувала призначити на посаду голови ВАСУ Пасенюка повторно.

Читайте також:

СБУ перевірить банківські рахунки голови Вищого адміністративного суду

Зварич зізнався, що давав хабарі голові ВАСУ за своє призначення

Керівництво Вищого адмінсуду перешкоджає СБУ вести слідство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: