Влада вмовлятиме МВФ не підвищувати пенсійний вік українцям

У ПР запевнили, що питання підвищення пенсійного віку ще не вирішене, і влада намагатиметься домовитися з МВФ.

Влада буде і далі проводити переговори з МВФ, щоб показати недоцільність підвищення пенсійного віку в Україні.

"Питання про підвищення пенсійного віку в Україні ще не вирішене", - повідомив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Ніхто не говорить, що з наступного року цей поріг підвищать - підписання меморандуму свідчить про те, що держава готова проводити обіцяні реформи і новації, а на це треба знайти фінансування", - зазначив "регіонал".

Колесніченко впевнений, що в МВФ сидять люди, які "чудово розуміють нашу ситуацію, хоча й пропонують нам стандартний пакет рекомендацій".

Він також зазначив, що, підписавши меморандум з МВФ, в якому є рекомендації підвищити пенсійний вік, Україна показала готовність до проведення вимушених, але непопулярних реформ.

"Підвищувати пенсійний вік не доведеться. Просто сьогодні Україна демонструє ЄС і світової спільноти послідовність і наполегливість у проведенні реформ, а щоб вести переговори, потрібні певні умови", - сказав депутат.

Колесніченко вважає, що, підписавши меморандум, Україна отримала "дорожню карту для проведення складних переговорів, запропонували відкрито ознайомитися з нашою економікою і ситуацією в країні".

"Бездумно підняти пенсійний вік не можна, тому що виявиться, що в країні на пенсію особливо й нема кому виходити", - резюмував він.

Нагадаємо, Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення й підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% з 1 квітня 2011 року, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Підписання відповідного меморандуму було обов'язковою вимогою для виділення Україні кредиту в розмірі 14,9 млрд доларів на 2,5 роки.

Раніше регіонал Василь Хара заявив, що зобов'язання перед МВФ про підвищення пенсійного віку для жінок виконано не буде. Нібито, проти цього виступає президент Янукович.

Проте віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що Кабінет міністрів в повному обсязі виконає умови меморандуму з Міжнародним валютним фондом.

"Всі ці розмови про те, що можна не виконувати угоду з МВФ - це особиста думка якихось депутатів, або якихось політиків", - сказав він.

Читайте також:

Регіонали збираються збільшити тривалість життя українців

Тігіпко заперечив ПР: зобов'язання перед МВФ буде виконано

Уряд: альтернативи підвищенню пенсійного віку немає

Партія регіонів стверджує, що Янукович обдурить МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: