Янукович назвав ключовим завданням України інтеграцію в Європу

Янукович зазначив, що найголовнішим на шляху європейської інтеграції для України є проведення реформ в усіх сферах життя.

Президент Віктор Янукович наголошує, що для України європейська інтеграція залишається ключовим пріоритетом зовнішньої політики. Водночас, він не став говорити про конкретні строки вступу України в Євросоюз.

Про це він заявив на прес-конференції, яка відбулась після зустрічі з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу у Брюсселі.

За словами Януковича, під час зустрічі відбувся конструктивний обмін думками щодо актуальних питань у розвитку відносин України і ЄС.

"Для України європейська інтеграція - це ключовий пріоритет зовнішньої політики та стратегії здійснення соціальних реформ", - наголосив президент.

Янукович також висловив сподівання на якнайшвидше відновлення співпраці України з Міжнародним валютним фондом з метою подолання кризових явищ в економіці.

Як наголосив президент, на сьогодні пріоритетним питанням у відносинах з Євросоюзом залишається проведення переговорів щодо Угоди про асоціацію одночасно зі створенням зони вільної торгівлі.

Водночас, як сказав Янукович, говорити про строки вступу України до ЄС передчасно. На переконання глави держави, найголовнішим на шляху європейської інтеграції для України є проведення реформ в усіх сферах життя.

Нагадаємо, Віктор Янукович перебуває у Брюсселі з першим офіційним візитом на посаді президента України. Крім Баррозу він має зустрітися з іншими керівниками Євросоюзу - президентом ЄС Германом Ван Ромпеєм, президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком, Верховним представником із закордонних справ і політики безпеки ЄС Кетрін Ештон.

За наявною інформацією, серед питань, які президент обговорить у Брюсселі, буде укладання документів щодо безввізового режиму для громадян України.

Читайте також:

Янукович: Україна зблизиться з Росією заради інтересів Європи

Янукович відбув із першим президентським візитом до Брюсселя

Янукович попросить ЄС скасувати візовий режим з 2011 року

Янукович шукає зближення з ЄС заради фінансової підтримки

ВідеоЯнукович про інтеграцію України в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: