Янукович покликав на вибори спостерігачів ПАРЄ

На зустрічі з головою ПАРЄ Мевлютом Чавушоглу Янукович запросив спостерігачів наглядати за процесом проведення місцевих виборів.

Президент Віктор Янукович запросив спостерігати за процесом проведення місцевих виборів в Україні представників Парламентської асамблеї Ради Європи.

"Відповідну пропозицію президент озвучив на зустрічі з головою ПАРЄ Мевлютом Чавушоглу в понеділок", - повідомив глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

"Президент запросив спостерігачів взяти участь у місцевих виборах, в черговий раз підкресливши, що він абсолютно зацікавлений у тому, щоб вибори пройшли чесно, прозоро, демократично", - сказав він.

Відзначимо, голова ПАРЄ Мевлют Чавушоглу, зустрічаючись у понеділок з лідером БЮТ Юлією Тимошенко, заявив, що ще до виборів, 27 вересня - 3 жовтня, Україну відвідають співдоповідачі моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи.

"Наші співдоповідачі відвідають Україну на наступному тижні, а їх звіт про стан демократії в Україні буде заслухано на сесії ПАРЄ в жовтні", - сказав Чавушоглу.

Він також підкреслив важливість думки опозиції щодо нагальних проблем країни і запропонував Тимошенко зустрітися з співдоповідачами ПАРЄ.

У свою чергу лідер БЮТ наголосила на важливості візиту співдоповідачів ПАРЄ до України у світлі останніх тенденцій, які відбуваються в країні.

"Навіть протягом останніх тижнів ми маємо нові факти, що свідчать про значний регрес демократії в Україні. Це скандальне завершення справи Гонгадзе, позбавлення двох каналів частот і створення умов, в яких неможливо провести чесні вибори", - сказала вона.

Нагадаємо, що ПАРЄ розгляне стан демократичних інститутів в Україні на засіданні 5 жовтня.

Читайте також:

Янукович: свободу слова в Україні не утискають

Янукович повернув на свій сайт розділ про Голодомор

Глава ПАРЄ їде в Україну на зустріч з Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: