Янукович вирішив заборонити держслужбовцям бути членами партій

У Верховній раді зареєстровано президентський законопроект, яким під час перебування на державній посаді заборонено бути членами політичних партій.

Президент Віктор Янукович запропонував заборонити державним службовцям бути членами політичних партій.

Відповідні зміни зафіксовані у проекті закону "Про державну службу" (№8306 від 25 березня), який був ініційований главою держави.

Зокрема, у законопроекті пропонується доповнити ст. 6 закону України "Про політичні партії в Україні" положенням, яке передбачає, що на час перебування на державній службі члени політичної партії припиняють членство в цій партії.

Крім того, у проекті президент пропонує внести зміни, що передбачають надання за бажанням працівника обов'язкової відпустки без збереження заробітної плати особам, які зареєстровані як кандидати на посаду президента України, у народні депутати, у депутати Верховної ради Криму, місцевої ради, на посаду сільського, селищного, міського голови, - на період виборчого процесу.

Слід відзначити, що цей законопроект президента визначено як невідкладний для позачергового розгляду в парламенті.

Нагадаємо, даний документ - це один з чотирьох законопроектів, які складають кістяк змін, визначених концепцією адміністративної реформи.

17 березня, у парламенті було ухвалено зміни до закону про Кабмін і закон про центральні органи виконавчої влади. Ще один законопроект - про державних регуляторів і монополію - до Ради поки не внесено.

Читайте також:

Януковичу і міністрам дозволили не декларувати доходи

Герман закликала багатих ділитися з бідними: заради реформ

Янукович визначив курс реформ на 2011 рік

Україна отримала новий уряд: повний список призначень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: