Єврокомісар: угода про асоціацію з Україною не містить пункт вступу до ЄС

Єврокомісар з питань розширення ЄС Штефан Фюле виключає закріплення перспективи членства України в ЄС в угоді про асоціацію.

Угода про асоціацію між ЄС і Україною не включає закріплення перспективи членства, повідомив єврокомісар з питань розширення ЄС Штефан Фюле.

"(Пункт перспектииви членства до угоди про асоціацію) не ввійде. Я сподіваюся, що цей факт не стане проблемою, яка виявиться перешкодою для підписання українською стороною угоди про асоціацію", - заявив Фюле у інтерв'ю "Коммерсантъ-Украина", відповідаючи на питання, чи ввійде в угоду згадка про перспективу членства України в ЄС або про статті 49 Європейського договору, що гарантує таку перспективу.

При цьому він зазначив, що ЄС дуже рішуче налаштований завершити переговори щодо угоди про асоціацію, а також підписати з Україною договір про створення зони вільної торгівлі.

Однак спершу Україні, за словами Фюле, належить задекларувати наміри вирішити ряд проблем, у тому числі провести декриміналізацію економічних злочинів.

"Ми ніколи не говорили, що умовою підписання угоди є виконання Україною всіх зобов'язань на 120%. У нас немає папки з 23 або 145 сторінок, де розписаний чіткий перелік технічних вимог, виконання яких є умовою для укладення договору. Ми повинні побачити наміри з вашого боку!" - зазначив єврокомісар.

Він також в черговий раз наголосив, що всі представники опозиції повинні мати можливість брати участь у виборах.

Як повідомлялося, представники української опозиції закликали Євросоюз підписати з Україною договір про асоціацію попри арешт Тимошенко.

Нагадаємо, раніше у Європі хотіли підписати угоду про асоціацію з Україною, але частоково. Таке рішення пов‘язане із ситуацією навколо Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Азаров через Тимошенко назвав політиків Євросоюзу аморальними

Єврокомісар: Україна близька до фіналу підписання угоди про асоціацію з ЄС

Україна отримає асоціацію з Євросоюзом до кінця року

Янукович пригрозив Грищенку відставкою за асоціацію з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: