Європа побачила, що імідж України стрімко падає

Те, що відбувається в Україні, жахливим чином впливає на її імідж та позиції у Європі, вважає глава Європарламенту Єжи Бузек.  

 Заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря, який перебуває у Брюсселі, заявив, що європейські політики вбачають в діях української влади загрозу іміджу країни.

За словами Немирі, за останні два дні він взяв участь у засіданні Політичної Асамблеї Європейської народної партії, а також зустрівся з президентом Європарламенту Єжи Бузеком та міністром закордонних справ Чехії Карелом Шварценбергом.

Президент Європарламенту, зокрема, заявив, що планує і надалі уважно стежити за ситуацією в Україні, зазначив Немиря.

"Під час розмови він, без емоцій, хочу підкреслити це, сказав, що, на його думку, те, що відбувається в Україні, - жахливим чином впливає на імідж України і позиції України в Європі", - сказав заступник голови "Батьківщини".

За словами Немирі, Бузек також висловив сподівання, що українська влада "зніме ганебну заборону на подорожі" для Юлії Тимошенко.

Міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберг, у свою чергу, висловив стурбованість діями влади щодо згортання в Україні демократичних свобод, "звуження простору для політичної конкуренції".

"Україна сама себе заводить на європейську периферію замість того, щоб прямувати до центру європейського політичного та економічного", - заявив  Шварценберга заступник голови "Батьківщини".

Нагадаємо, нещодавно президент Європарламенту Єжи Бузек заявив, що Європа в регіоні більше не робить ставку на Україну. Тепер головним "ігроком" буде Молдова.

Проте, пізніше Бузек зазначив, що залишається прихильником європейської інтеграції України.

Читайте також:

Президент Європарламенту: в Україні вибіркове правосуддя

У Європарламенті розчаровані відмовою Тимошенко відвідати Брюссель

Європа звинуватила Януковича в інертній боротьбі з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: