Ющенко: я народився на пасіці

Президент Віктор Ющенко заявив, що бджільництво - це не ремесло, а спосіб життя. А мед з його пасіки визнано найкращим у світі.

Президент Віктор Ющенко похвалився, що акацієвий мед з його пасіки отримав найвищу нагороду на змаганнях бджолярів у Мельбурні, де Україна вперше виставила свій мед і продукти бджільництва.

"Першу золоту медаль у Мельбурні забрав акацієвий мед з моєї пасіки, щоб ви це знали. Один медовий напій перше золото взяв", - сказав Ющенко на зустрічі зі Білоцерківського національного аграрного університету.

"І свічки. Найбільша свічка в світі – це українська свічка. Там я зобразив історію України... Це двометрова свіча. Одну подарував українській громаді за кордоном, іншу подарував своєму другу, а третя у мене", - розповів президент.

Він також нагадав, що декілька місяців тому в Парижі відбулась чергова "Апімондія" (Міжнародний конгрес Всесвітньої федерації бджільницьких асоціацій), і цього року на гречаний мед з України було визнано найкращим.

"Це мед з моєї пасіки. Тому я маю право казати: український мед - найкращий мед світу", – наголосив Ющенко.

Він додав, що "виріс на пасіці, народився на пасіці, у мого діда була пасіка. Це був спосіб життя, це не ремесло якесь. Це духовне ремесло, до якого в Україні відношення набагато більше, ніж якась комерція. Це спосіб життя".

Читайте також:

Ющенко попросив у студентів смугастого кота

Дружина Ющенка влаштовує йому скандали на півдня через гардероб

Український гречаний мед визнали найкращим у світі

Ющенко зніметься у фільмі про бджільництво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: