Зірка серіалу "Секс і місто" одружиться зі своєю коханкою

Одна із героїнь популярного серіалу "Секс і місто" Синтія Ніксон заявила про заручини із жінкою.

Пам'ятаєте героїню Синтії Никсон з серіалу "Секс і місто" Міранду Хоббс? Не знаю як вам, а мені завжди здавалося, що у героїні Синтії, незалежної і упертой жінки-адвоката, найменше шансів знайти чоловіка і одружитися. Аж надто багато фемінізму було в її вчинках, і дуже по-чоловічому вона вчиняла, забуваючи про жіночу хитрість і м'якість. Інколи здавалося, що Міранда просто чоловік у спідниці. Проте вже у фільму "Секс у великому місті" Міранда в іншому статусі - вона в шлюбі.

Але вона знову продовжує поводитись, як чоловік. У реальному житті шлюб Синтії Ніксон не витримав випробування. Свого часу Синтія вразила громадськість, коли розлучилась з чоловіком і почала зустрічатися з жінкою. Ще тоді причиною розлучення називали радикальні зміни в Синтії, яка відчула смак до моди, сексу - так вплинули на неї зйомки в серіалі "Секс і місто".

Синтію перестав цікавити її чоловік, Денні Мозес, і вони розлучилися в 2003 році. І ось сьогодні у ЗМІ з'явилась новина: Синтія і її подруга, чоловічої зовнішності з пронизливо блакитними очима, Крістін Маріоні оголосили про заручини. Пара має намір організувати скромне весільне святкування в штаті Вермонт восени, де дозволені одностатеві шлюби.

Синтія запевняє, що абсолютно щаслива з Крістін і називає її "чудовою жінкою", яку дуже любить. Цікаво, як до таких подій ставляться діти Синтії?

Читайте також:

Герої "Сексу і міста" розказали Vogue свою історію

Буде продовження фільму "Секс і місто"

Прем'єра "Сексу і міста" в Берліні пройшла з інтригою

"Секс і місто" вийшов на великий екран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: