Білорусія відмовилась від нафтопроводу "Одеса-Броди"

Білорусії не знадобиться нафтогін Одеса-Броди. 

Білорусь відмовилася від закупівель венесуельської нафти.

Про це повідомляє УНІАН, з посиланням на джерело, що працює у сфері поставок нафти до країн ЄС.

"Таким чином, рентабельність використання нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсному напрямку істотно знижується, враховуючи те, що за системою заміщення нафти у Білорусь постачалася сировина із каспійського регіону згаданим нафтогоном", - зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що компанія "Укртранснафта" і Білоруська нафтова компанія домовилися про транспортування нафти обсягом 4 млн тонн на рік нафтопроводом "Одеса - Броди" до 2013 року.

В січні цього року Азербайджан почав постачання нафти для Мозирського нафтопереробного заводу в Білорусі через український нафтогін Одеса-Броди.

Як повідомлялося, у листопаді по "Одеса - Броди" було прокачано пробну партію нафти обсягом 80 тис. тонн в аверсному режимі.

В 2011 році трубопровід Одеса-Броди планувалось завантажити на 100% - до 14 млн тонн.

З зазначених об'ємів 5 млн. тонн буде експортовано Азербайджаном на білоруські нафтопереробні заводи, ще 3 млн. тонн азербайджанської нафти буде поставлено на західноукраїнські НПЗ - "Галичина" та "Нафтохімік Прикарпаття", а 6 млн. тонн венесуельської нафти планувалось транспортувати на білоруські НПЗ.

Читайте також:

Нафтогін Одеса-Броди завантажать на 100%

Польща просить Україну добудувати "Одеса-Броди"

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють два СП

Росія залишила Європу та Україну без азербайджанського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: