Близько тисячі підприємців пікетують Раду через Податковий кодекс

Бізнесмени під Радою протестують проти прийняття Податкового кодексу та збільшення пенсійного віку.

Близько тисячі підприємців - представники малого і середнього бізнесу – у четвер 21 жовтня, пікетують Верховну раду з вимогою не приймати Податковий кодекс, запропонований Кабінетом міністрів, та не збільшувати пенсійний вік.

Учасники акції тримають в руках таблички з вказівкою регіонів, звідки вони прибули. Також підприємці розвісили перед будівлею парламенту плакати з написами "Третій Податковий - гірший третього рейху", "Пенсійна реформа - чергова брехня", "Ганьба новій владі!", "ВР проти народу - хто виграє? Великим вареником можна подаватися", "Уряд Азарова: бери шинель...", "Вимагаємо справедливої пенсійної реформи", "Залишимо майбутнє нам і нашим дітям" та інші.

Пікетники час від часу скандують "Кодексу – ні" і "Ганьба".

Також пікетувальники принесли кілька поховальних вінків.

За словами, протестувальників, їм вдалося поспілкуватися з головою парламенту Володимиром Литвином.

"Ми його (Литвина-ред.) зловили , коли він переходив дорогу", - заявила одна з мітингувальниць. Жінка розповіла, що люди понад півгодини розмовляли з Литвином і просили його аби він допоміг.

"Ми просили аби нам залишили податки такі, які є. Наприклад раніше єдиний податок був 500 тисяч за рік. Він приймався 10 років назад в 1999 році і по тому курсу одна плата, а зараз курс долара виріс і плата стала набагато більшою, а ми хочемо, щоб податок відповідав курсу, але щоб податки були чіткі і щоб ми могли платити державі, а не ховатися в тінь і не прикривати наші податки", - зазначила вона

Після розмови з Литвином люди пішли мітингувати далі, а спікер пішов до Ради і пообіцяв людям допомогти.

Під час же засідання Ради, спікер доручив керівництву комітету з питань податкової та митної політики зустрітися з протестувальниками.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що Податковий кодекс буде ухвалено до кінця року.

Читайте також:

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: