Усі кіоски в радіусі 1,5 км від Олімпійського знесуть

Також будуть демонтовані кіоски біля шкіл, в межах 20-метрової зони біля виходів з метро, незаконно встановлені споруди на інженерних мережах і біля навчальних закладів.

Київська міська державна адміністрація вирішила демонтувати незаконно встановлені малі архітектурні форми (МАФи) у 1,5-кілемотровій зоні навколо Національного спортивного комплексу "Олімпійський", а також біля шкіл і виходів з метро, повідомили в КМДА.

Також, за даними адміністрації, зараз триває розробка комплексного порядку встановлення МАФів у Києві, пише Дело.

"Згідно з цим порядком, буде чітко зрозуміло, де можуть розташовуватися МАФі і який вони матимуть архітектурний вигляд. У свою чергу Головне управління з питань торгівлі і побутового обслуговування населення визначить, яку саме продукцію ці МАФы можуть продавати",- заявив начальник Головного управління контролю за благоустроєм Сергій Садовий.

Демонтажем таких споруд займаються дві бригади, а також спеціальна комісія, яка і приймає рішення про демонтаж.

Власники нелегальних МАФів отримують попередження про необхідність демонтажу за 7 днів і мають можливість здійснити демонтаж самостійно, якщо цього не відбувається, підприємці отримують ще одне попередження за 3 дні до безпосередньої дати демонтажу.

Читайте також:

Продавати пиво та тютюн в столичних кіосках відсьогодні заборонено

Попов загальмував заборону продажу алкоголю в кіосках

Стихійну торгівлю у київському метро знову спробують ліквідувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: