Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович: закони про скасування мораторію на продаж землі готові

Президент зазначив, що пакет законів має "пройти експертизу громадянського суспільства" до кінця 2010 року і після цього може бути прийнятий.

Президент Віктор Янукович повідомив, що вже підготовлений пакет законів щодо регулювання ринку землі і він розраховує, що наприкінці 2010 року або на початку 2011 року вони будуть прийняті.

"Пакет законів має пройти експертизу громадянського суспільства до кінця 2010 року і після цього ми зможемо їх прийняти", - сказав він у Криму на 7-й Ялтинській міжнародній зустрічі.

Янукович уточнив, що "експертиза" буде проходити у формі громадських слухань і відразу підкреслив, що є прихильником європейського законодавства у сфері земельних відносин.

"Тіньова приватизація землі набагато гірша, ніж прозора - у цій сфері висока корупція ", - зізнався Янукович і пообіцяв викорінити її за допомогою законодавчих змін.

Нагадаємо, раніше уряд і президент Янукович вже заявляли про готовність скасувати мораторій на продаж сільгоспземель.

19 січня парламент подолав вето президента на закон про мораторій на продаж землі до 2012 року, і, відповідно до Конституції, глава держави повинен був його підписати.

2 лютого закон про продовження мораторію на продаж сільгоспземель було оприлюднено на сайті ВР.

Читайте також:

Янукович скасує мораторій на продаж сільгоспземель

Уряд залишив селян без кредитної підтримки

Уряд готовий зняти мораторій на продаж землі

ВідеоЯнукович: закони про скасування мораторію на продаж землі готові

Залиште свій коментар

Вибір редакції