Gmail дозволив повертати відправлений лист назад

На рішення про відміну відправки листа користувачам дається всього 5 секунд.

У власників поштових скриньок в системі Gmail є шанс в буквальному розумінні слова повернути відправлений лист назад.

На днях Google оголосила про появу в її поштовому сервісі нової функції Undo Send (Відміна відправки), за допомогою якої щойно надісланий лист можна відмінити.

Проте, працює ця функція незвичайно - на рішення про відправку або відміну вам дається всього 5 секунд. Протягом цього часу користувач, що відправив лист, може натиснути на посилання Undo (Відміна) і поштовий сервер, що з'явилося після відправки, не передаватиме повідомлення адресату.

Після того, як часовий ліміт закінчиться, сервер передасть повідомлення і повернути його з ящика одержувача вже буде неможливо.

"Нова функція просто затримує повідомлення впродовж 5 секунд, щоб у користувача була ще одна мить на ухвалення вірного рішення", - йдеться в блозі компанії.

Минулого року компанія презентувала ще одне цікаве рішення - Mail Googles. Суть системи полягає в тому, щоб підвипивший користувач не написав чогось такого, про що потім жалітиме.

Система може визначити ступінь сп'яніння користувача і заборонити йому користуватися поштовиком до моменту витверезення. Для визначення ступеня сп'яніння система пропонує розв’язати кілька нескладних математичних задач.

Читайте також:

Чеський провайдер відключив від Інтернету чотири континенти

Gmail став недоступним

Google Calendar запускають в офлайн

Німецький Gmail закриють?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: