Користувачі "ВКонтакті" більше не зможуть приховувати всіх друзів

Згідно зі змінами правил приватности, користувачі ресурсу зможуть приховувати від відвідувачів їх акаунтів тільки 15 обраних друзів.

Адміністрація соціальної мережі "Вконтакті" змінила правила приватності в суботу, згідно з якими користувачі ресурсу більше не зможуть повністю приховати список своїх друзів.

"Одна з основних функцій соціальної мережі - встановлення нових зСоціальна мережа "ВКонтакті" запустила сервіс для обміну документамив'язків. Установки приватності заважають цьому процесу ", - заявив з цього приводу керівник прес-служби "ВКонтакті" Владімлав Циплухін.

Починаючи з суботи, 11 червня, користувачі ресурсу зможуть приховати від відвідувачів їх акаунтів тільки 15 чоловік із списку друзів. Адміністрація сайту вважає, що цього цілком достатньо, щоб заховати всіх "таємних" друзів.

Раніше правила сайту дозволяли закрити для перегляду повний список друзів.

За останній час правила приватності змінюються вже вдруге. Раніше адміністрація заборонила приховувати стіну (спеціальне місце на сторінці користувача, призначене для публікації публічних повідомлень як власником облікового запису, так і його друзями).

Соціальна мережа "ВКонтакті"є найбільшою в рунеті. Зараз на ресурсі зареєстровано близько 100 мільйонів акаунтів.

Читайте також:

Соціальна мережа "ВКонтакті" запустила сервіс для обміну документами

Соціальна мережа "ВКонтакті" розробила додаток для iPhone

Сайт "Вконтакті" визнали порнографією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: