Космонавтам, які полетять на Марс, видалять деякі внутрішні органи

Російський учений повідомив, що космонавтам, які відправляться у тривалі міжпланетні польоти, видалятимуть деякі внутрішні органи.

Космонавтам, які відправляться у тривалі міжпланетні польоти, видалятимуть деякі внутрішні органи, повідомив російський учений, завлабораторією Інституту медико-біологічних проблем РАН В'ячеслав Шуршаков.

"Людина, як вид, сформувався на Землі, тому для далеких космічних польотів вона не підготовлена всім перебігом своєї еволюції. Для польотів до інших планет, як би це грішно не здавалося, організм людини слід трохи доопрацювати, вдосконалити. У людини є критичні органи, найбільш піддавані впливу радіації, які перед польотом на Марс слід видалити, замінити штучними", - повідомив Шуршаков, пише "Сегодня".

За його словами, повсякденним в сучасному світі стала установка імплантатів на місце вирваних зубів. Для учасників тривалих міжпланетних польотів в майбутньому таким же природним стане операція, наприклад, на очах і на мозку.

"Якщо при потраплянні високоенергетичних часток в кришталик ока у космонавта виникне катаракта, так може перед польотом замінити космонавту кришталик на штучний", - задається питанням Шуршаков.

Ще одна особливо чутлива зона, яку може пошкодити потрапляння високоенергетичної частинки, знаходиться в мозку. Порушення роботи цієї зони може привести до розвитку у космонавта хвороби Альцгеймера.

"Єдина країна, в якій лікують від цієї хвороби, це Японія Там лікарі навчилися голкою видаляти схильну до ризику ділянку мозку", - сказав учений.

Можливо, виявляться і інші хвороби і пошкодження організму, до яких призводить вплив важких заряджених частинок, але для цього потрібні додаткові дослідження.

"До кінця вплив важких заряджених частинок на психіку, на фізичний стан організму не досліджено Потрібні величезні фінансові кошти на проведення досліджень", - пояснив Шуршаков.

Раніше повідомлялося, що до пілотованого польоту на Марс необхідно вдосконалити системи життєзабезпечення та захисту від радіації - підготовка займе до 30 років.

Читайте також:

Люди висадяться на Марс через 20-30 років

Вчені NASA провели випробування для польоту на Марс

Астрономи побачили, як на Марсі виглядає захід Сонця (відео)

NASA планує відправити космонавтів на Марс і залишити їх там назавжди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: