"Розумні" лампочки управляються дистанційним пультом

Нова лампочка від японської компанії Sharp змінює яскравість та колірну температуру в залежності від бажання власника.

Японська компанія Sharp випустила на ринок першу в світі світлодіодну лампочку (під звичайний патрон E26), до якої додається дистанційний пульт для налаштування різних параметрів випромінювання.

Модель DL-L60AV виглядає як звичайна лампа розжарювання з матовим склом. Проте всередині прихований світлодіодний випромінювач, та й саме скло не цілком звичайне - воно забезпечене ефективним покриттям, яке розсіює світло.

Пульт дистанційного управління дозволяє окремо налаштовувати не тільки яскравість, але навіть колірну температуру випромінювання. Остання може змінюватися від 2800 (теплий білий) до 5000 кельвінів (денний білий). Причому на цій шкалі є сім ступенів.

За допомогою зміни одразу двох параметрів, власник лампи може створювати найбільш відповідне освітлення кімнати залежно від погоди, пори року або доби.

Коштує лампочка чимало – 82 долари. Але варто зазначити, що окрім можливості зміни світла вона має ще одну перевагу: термін служби DL-L60AV становить 40 тисяч годин, що приблизно в 40 разів більше, ніж у звичайної лампочки. При 5 годинах роботи на день DL-L60AV, ймовірно, може прослужити майже 22 роки.

Читайте також:

Японці розробили паспорт з електронним екраном замість фото

Disney випускає дитячий нетбук

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: