Китай блокує доступ до медицинських і наукових інтернет-сайтів

Китайським користувачам заборонять проглядати сайти медичного і наукового характеру, що мають відношення до тем сексу.

Відповідно до нових директив уряду все, що хоч якось співвідноситься з порнографією, повинно бути викорінене.

"Забороняється поширення порнографічного контента під виглядом наукових досліджень", - заявили в Міністерстві охорони здоров'я КНР.

Медичні установи будуть зобов'язані встановити спеціальне програмне забезпечення, щоб доступ до сайтів з інформацією про наукові дослідження в області сексології отримали тільки фахівці.

В країнах, де не прийнято говорити публічно про секс, статеве виховання страждає насамперед, і це призводить до появи різних перверсій і проблем психологічного характеру. Експерти побоюються, що будуть закриті навіть чат-кімнати на сайтах, де можна проконсультуватися з лікарем. Сьогодні це практично єдине в Китаї джерело інформації про хвороби, що передаються статевим шляхом.

"Медичним розділам інтернет-порталів не дозволяється проводити наукові дослідження, пов'язані з сексом", - говориться у владній директиві. Втім, в правилах не оговорюється, які "наукові дослідження, пов'язані з сексом" маються на увазі.

Головною складовою антипорнографічної програми китайського уряду є інтернет-фільтр "Зелена дамба", яким з 1 липня забезпечуватимуться усі нові комп'ютери. Пекін стверджує, що тим самим власті збираються захистити дітей від порнографії і насильства; всі інші чомусь упевнені, що в порнографії звинуватять і опозиціонерів.

Читайте також:

За зберігання порно саджатимуть на 5 років

Житель Запоріжжя за 10 грн і шоколадку знімав дітей у порно

Мін'юст дозволив зберігати порно "в медичних цілях"

Microsoft виділив для порно окремий домен

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: