Вчені створили незвичайну "хустинку від мобільного зв'язку"

Вчені створили хустинку Phonekerchief, яка здатна екранувати радіосигнали, таким чином телефон стає невидимим для мобільної мережі.

Для моментів, коли стільниковий телефон може стати перешкодою, був створений Phonekerchief. Це шматок матерії, який дозволяє забути про дзвінки та SMS - досить у нього замотати мобілку.

Винахідники Phonekerchief вирішили, що таке пристосування в першу чергу стане в нагоді тим, хто через пристрасть до телефонів (чи необхідність) ризикують зіпсувати відносини з близькими. Тому вони внесли в свій винахід елемент романтики. "Мій телефон відключений для тебе", - написано на хустинці від мобільного зв'язку. Щоб замотаний стільниковий термінал все ж виглядав елегантно, винахідники створили спеціальну інструкцію.

Секрет Phonekerchief криється у здатності матерії екранувати радіосигнали. Таким чином, поміщений всередину конверта з цієї тканини, телефон стає невидимим для мобільної мережі. Хустка з'явиться в продажу під кінець тижня і буде доступна на сайті uncommongoods.com за 15 доларів.

Нагадаємо, раніше компанія Apple запропонувала новий винахід з мобільними телефонами. Вони встановили у телефони програму, що дозволяє батькам виявляти в SMS-листуванні дітей "небажані" слова і вирази.

Раніше повідомлялося про ще один винахід, пов'язаний з мобільним зв'язком. Британські вчені запропонували вживлювати мобільні пристрої в тіла людей, що дозволить відстежувати не тільки стан здоров'я людини, а й обмінюватися інформацію "від тіла до тіла".

Читайте також:

LG випустить новий смартфон на базі Android

З 2014 року мобільні телефони вживлюватимуть у тіло людей

Apple запатентувала "батьківський контроль" на мобільному телефоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: