Знайдено ліки від раку: препарат з молока і сечі верблюда

Арабські вчені створили ліки проти раку, які під час тестування на лабораторних мишах уже показали 100-відсоткову ефективність в лікуванні лейкемії.

Група арабських вчених розробила формулу препарату для лікування раку на основі суміші з молока і сечі верблюда. "Революційні", за словами творців, ліки вже успішно випробували на мишах, і тепер чекають тестів на людях.

Експерименти проводилися в Університеті Шарджа та Інституті раку в Багдаді групою експертів під керівництвом Сабах Джасема з Arab Biotechnology Company.

Як розповів Сабах Джасем, вчені виявили, що верблюд має одну з найміцніших імунних систем, яка до того ж здатна омолоджуватися щоразу, коли тварина п'є суміш зі свого молока і сечі.

Це відкриття і підштовхнуло наукову групу до створення препарату від раку на основі цих компонентів.

"Нові ліки містять "розумні" клітини, які вражають токсичну речовину в складі ракової клітини, не викликаючи при цьому жодних побічних ефектів", - сказав Джасем.

За його словами, тестування на лабораторних мишах показало 100-відсоткову ефективність в лікуванні раку крові (лейкемії). Препарат також може успішно застосовуватися для лікування раку легенів, печінки і грудей.

Наукові експерименти показали, що верблюжа сеча діє як антибіотик, який згубно впливає на бактерії, віруси і найпростіші, які є збудниками багатьох захворювань.

А у верблюжому молоці, як вважається, окрім багатого набору вітамінів і мікроелементів, містяться також антитіла, які допомагають людському організму боротися з низкою захворювань, зокрема, гепатитом С, раком і СНІДом.

На Сході молоко і сеча верблюдів здавна використовувалася як ліки, зокрема, від діабету: у верблюжому молоці міститься значна кількість інсуліноподібного білка, який, на відміну від штучно синтезованого інсуліну, не руйнується в шлунку і надходить у кров, допомагаючи хворим без уколів. Лікування за допомогою молока та сечі верблюда згадується в книзі хадисів (висловів) пророка Мухаммеда.

Читайте також:

Медики перемогли хворобу Альцгеймера

Болезаспокійливі таблетки викликають хронічний головний біль

Революційне відкриття: рак створили самі люди

Вчені знайшли жінку, яка ніколи не відчуває страху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: